Nowość dla Nas : KoBBieciarnia – portal kobiet Podbeskidzia

kobbieciarnia portal dla kobiet podbeskidzia , fanpage

KoBBieciarnia

Dziś post o czymś całkowicie innym. Otóż ruszamy z nowym portalem dla kobiet. Nowy portal skierowany do mieszkanek podbeskidzia. Jest to miejsce, które ma na celu w pewien sposób zrzeszyć kobiety w sieci 🙂 Każda z Nas znajdzie tam coś dla siebie: Moda w szerokim pojęciu razem z ukazaniem nowych trendów i miejsca gdzie możemy je bez przeszkód nabyć, Uroda czyli jak zawsze wyglądać i czuć się pięknie, dodatkowo lifestyle.  W tych tematach i nie tylko, znajdziecie mnie i mój blog, postaram się sprostać temu zadaniu jak najlepiej,  jednym słowem KoBBieciarnia;)

Ale to nie wszystko! Znajdziecie tutaj informacje o aktualnych wydarzeniach, które mają miejsce dookoła nas ale z racji wielu spraw na głowie nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko wiedzieć, dlatego bloggerzy postarają się Wam w tym pomóc, dzieląc się swoją wiedzą w tematach, którymi zajmują się na co dzień;) Pomysły na Wypieki i eksperymenty kuchenne, wątki związane z treningami i dietą. Porady i pomysły z różnych dziedzin, również znajdą się w czołówce tematów 🙂  Tak więc kwintesencja tego co my kobiety lubimy najbardziej:)

Tak więc zapraszam do polubienia portalu KoBBieciarnia TUTAJ

Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył to oczywiście klikamy lubię to na moim blogu TUTAJ

I zapraszam na instagrama TUTAJ

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.