Bezpieczny i Najprostszy na świecie makijaż za pomocą łyżki

bezpieczny, makijaż, prosty makijaż, makijaż za pomocą łyżki, łyżka w makijażu, make up, walentynki, walentynkowy make up, brown make up, gold, enjoy, enjoyment, youtuberka, polska youtuberka, polski blog, polska blogerka, blogerka makijaż, blogerka modowa

Bezpieczny szybki make up

To nie jest mój pierwszy tutorial z trikami makijażowymi z pomocą łyżki ale napewno nie ostatni 😉 Filmy z make upu i perfekcyjnej kreski eyelinerem za pomocą łyżki znajdziecie na dole postu;)

Pewnie zastanawiacie się, dlaczego w tytule makijaż nazwałam w taki a nie inny sposób. Otóż już wyjaśniam:

Makijaż jest błyskawiczny, bez stresu wiecie, że zawsze wyjdzie tak jak wyjść powinien i właśnie dlatego postanowiłam go nazwać bezpiecznym 🙂 Nie ma możliwości zespucia go. Te z Was które oglądają dużo tutoriali makijażowych zapewne niejeden raz próbowały wykonać obejrzany makijaż na sobie. Nie zawsze wychodzi to tak jakby się chciało. Malowanie odpowiednio grubej i rozmytej kreski na załamaniu powieki, dcięcie w sposób płynny kolorów od siebie tak aby jednocześnie wyglądało to estetycznie nie należy do najłatwiejszych. Dlatego stwierdziłam że spróbuje pokazać Wam bardzo łatwy i skuteczny spsób wykonania makijażu. Ja wybrałam najbardziej klasyczny zestaw kolorystyczny. Wy możecie oczywiście poeksperymentować jak tylko Wam się zamarzy.

Osobiście daję gwarancję, że makijaz nie przysporzy Wam tylu trudności a Wasza ręka z czasem sama wyrobi się pod kątem tego typu makeupów;) A jak narazie wasz look będzie bezpieczny😉 Dajmy temu trochę czasu i spróbujmy;)

Dodatkowo przypominam o filmie na idealną kreskę eyelinerem również dla lalików za pomocą łyżki 😉 Oba filmy poniżej 😉

FILM PERFEKCYJNA KRESKA EYELINEREM ZA POMOCĄ ŁYŻKI

link dla smartfonów tutaj : https://www.youtube.com/watch?v=5Q_gYO86-S8


 

MAKIJAŻ Z ŁYŻKĄ – SZYBKI I PROSTY MAKE UP

link dla smartfonów tutaj : https://www.youtube.com/watch?v=iVtunVlapzY

 

5 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.