Permanentny makijaż ust przed i po

Permanentny makijaż ust

Permanentny Makijaż ust

A więc fakty i mity dotyczące permanentny makijaż ust.

Całość otrzymując taki efekt jak widać na ostatnim zdjęciu zajęło mi ponad 3 miesiące.

I przez ten czas moim aniołem stróżem była wazelina dzień i noc oraz rureczki do każdego napoju, gdyż inaczej pić się nie da, Jeść jest równie cięzko zaraz po zabiegu byłam na jogurtach 😛

Wyglądało to tak :

Krok 1. Obrysowanie Ust i rozpoczęcie zabawy do otrzymania końcowego efektu 😉

Kosmetyczka najpierw dobiera z Wami kształt i kolor jaki chcecie uzyskać. Makijaż dobierany jest również do Waszej twarzy tak aby całość wyglądała jak najlepiej.

Po nałożeniu znieczulenia (czas oczekiwania aż teoretycznie w pełni znieczuli to około 40  min.) Jednak ja jestem osobą bardzo wrażliwą na ból i w moim przypadku znieczulenie nie dało mi zbyt wiele. Jednak każda z Nas na ból reaguje indywidualnie więc każda na sobie samej musiałaby to przetestować:)

Zabieg przypomina tatuowanie kosmetyczka „jeździ maszynką po ustach miejsce w miejsce aby napigmentować je jak najmocniej.

Jednak pierwszy zabieg nigdy nie jest wystarczający, gdyż większość pigmentu schodzi. Zabieg ten można porównać do bardzo gruntownego pilingu ust w celu przygotowania ich na poprawkę wtedy wchłaniają zdecydowaną większość koloru 🙂

Może nie jestem odporna na ból za to wszystko się na mnie błyskawicznie goi co skutkowało tym że usta praktycznie w całości złuszczyły nadmiar pigmentu i w zasadzie się wygoiły po 3-4 dniach od zabiegu.

Pierwszy dzień po zabiegu wyglądały okropnie możecie mi wierzyć 😉 Zdjęcie poniżej 😛

czas trwania zabiegu wraz ze znieczuleniem 3,5 godziny

Krok 2. Po całkowitym wygojeniu się poszłam na drugą (główną) poprawkę. Jednak przed zabiegiem otrzymałam znieczulenie dentystyczne które pozwoliło mi przetrwać prawie 2 godziny na łóżku. Gojenie było równie szybkie jak za pierwszym razem.

Jednak nie napigmentowało ust a w zasadzie miejsca nad czerwienią wagową na tyle aby nie była widoczna granica między czerwienią wargową a skórą twarzy.

Po znieczuleniu zabieg nie był w żaden sposób nieprzyjemny. Z racji że to był najważniejszy i najcięższy dla mnie moment musiałam się na nie zdecydować.

Krok 3. Druga poprawka była już ostateczna i po niej otrzymałam końcowy efekt. 🙂 same możecie go ocenić osobiście jestem bardzo zadowolona 🙂

Znieczulenie było kosmetyczne wystarczające do tej poprawki 🙂

 

A oto efekt, który otrzymałam = pełne usta

(permanentny makijaż)

Przed, Po 1 poparawce , po 2 poprawce= efekt końcowy:)

 

Osobiście mogę polecić ten zabieg wszystkim osobom , które namiętnie używają kredki do ust 🙂

Każda pomadka wygląda na ustach bardzo dobrze i ładny efekt gwarantowany zawsze.

A co wy sądzicie o makijażu pemanentny makijażu ust i nie tylko?

 

Następnym moim krokiem jest powiększenie ust kwasem 😉 z tego równie obszerna relacja w przyszłości.

 

permanentny makijaż ust

 

 

 


ustapernam

 

6 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.