Podkłady Dr Irena Eris vs MaxFactor Colour Adapt porównanie podkładów

t1

porównanie podkładów

Dziś wstęp do porównania podkładów Dr Irena Eris PROVOKE MATT oraz MaxFactor Colour Adapt

Kolory podkładów

MaxFactor Colour Adapt: 45 Warm Almond

Dr Irean Eris PROVOKE MATT Natural 220 ( podkład do mojej skóry aktualnie jest odrobinę za ciemny ale idealnie sprawdzi się już za niedługo 🙂

Otóż krótki opis MaxFactor Colour Adapt :

Co obiecuje nam producent : Max Factor Colour Adapt to podkład dopasowujący się do koloru skóry. Podkład ten zawiera elementy reflektujące naturalny koloryt skóry. Dzięki temu pozwala uniknąć efektu maski. Producent obiecuje absolutnie idealne dopasowanie się podkładu do koloru cery z jednoczesnym wyrównaniem jej kolorytu i zamaskowaniem niedoskonałości. Podkład Max Factor Colour Adapt zawiera lotne olejki silikonowe, dzięki czemu łatwo się rozprowadza. ( źródło wizaz.pl)

Moja opinia: Podkład należy do moich absolutnych Must Have w kosmetyczce! Podkład ma aksamitną konsystencję, dobre krycie, ładny kolor, dobrze utrzymuje się na skórze w połączeniu razem z korektorem i pudrem matującym daje piękny look przez cały dzień 🙂  Nie obciąża skóry, nie zapycha porów!

Szczerze mówiąc minusów w nim nie widzę. To jest kosmetyk który zawsze znajduje się w moim kuferku!

porównanie podkładów 

Otóż krótki opis Dr Irean Eris PROVOKE MATT:

Co obiecuje producent: Matt Fluid idealnie stapia się z cerą nadając skórze nieskazitelny, aksamitnie matowy wygląd. Efekt matowienia i krycia jest naturalny i utrzymuje się przez cały dzień (efekt matowienia i krycia utrzymuje się do 10H. Badania in vivo Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris).
Innowacyjna technologia MATT˙PRECIO™, odpowiedzialna za niwelowanie nadmiaru sebum i redukcję jego wytwarzania, została wzbogacona o MattPowder Complex, aby jeszcze skuteczniej i dłużej zapewnić podwójny efekt matujący. Wyciąg z algi atlantyckiej o właściwościach ochronnych i kojących, wspomaga proces nawilżenia i naprawy skóry.
Rezultat: skóra perfekcyjnie wygładzona i ujednolicona, o pięknym kolorycie i pudrowym, matowym wykończeniu. Stopień krycia: średni do mocnego. Polecany do skóry tłustej i mieszanej. Formuła beztłuszczowa, nie zatyka porów.

Moja opinia: Niestety to moje pierwsze zetknięcie z tym podkładem więc dokładna i może skorygowana opinia za jakiś czas gdy już go wypróbuję w każdej sytuacji 🙂 Wtedy porównanie podkładów będzie pełne w 100%

Z tego co mogę zauważyć podkład ma przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza, dopasowuje się do koloru skóry, dobrze matuje . Więcej powiem po przetestowaniu go wzdłuż i wszerz;)

Teraz kilka zdjęć do Waszej oceny 🙂 A już za niedługo makijaże z podkładami 🙂 Porównanie podkładów w praktyce pojawi się za niedługo:)

A Jaki jest Wasz Must have w kosmetyczce 🙂 Jaki podkład chciałybyście zobaczyć w testach ?

porównanie podkładów  MaxFactor Colour Adapt 45 , Dr Irena Eris

t1

porównanie podkładów  MaxFactor Colour Adapt 45 , Dr Irena Eris

 

I dodatkowo zdjęcie nowego rozświetlacza 🙂 ciężko to uchwycić na zdjęciu 🙂 w rzeczywistości prezentuje się cudnie 🙂

porównanie podkładów  MaxFactor Colour Adapt 45 , Dr Irena Eris  ECLAT, rozświetlacz

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.