Life hacks – Czyli jak ułatwić sobie życie! Tego jeszcze nie znacie …

life hacks, lifehacks, lifehak, life hak, triki makijazowe, triki których nie znasz, triki na tłuste włosy, pokruszone cienie, jak naprawić bronzer, jak naprawić puder, jak zrobić matową pomadkę, jak zastąpić puder, ślady potu jak uniknąć, życie, trik, jak zwiększyć objętość włosów, objętość włosów, włosy, jak dbać o włosy, piękne włosy, jak zwiększyć ilość podkładu, jak zaoszczędzić na podkładzie, jak zaoszczędzić na kosmetykach

Life hacks

Dziś mam dla Was post o tym jak ułatwić sobie życie. Jeśli zastanwiacie się jak zaoszczędzić na kosmetykach, jak naprawić cienie, puder, bronzer który przez chwilę nie uwagi spadł i pokruszył się w drobny mak… Jak sprawić abyśmy latem zawsze wyglądały świeżo. To koniecznie musicie to oglądną.

Obiecuję, że pomimo oglądacie tego typu filmy conajmniej 1 nie znałyście wcześniej!!

W sieci jest mnóstwo tego typu filmów jednak ja stwierdziłam, że pokaże Wam moją własną serię patentów któręosobiście stosuję na codzień. Nieektóre uważam za pionierskie i autorskie, gdyż sama osobiście nigdy o nich nie słyszałam. Są tylko i wyłącznie dzieckiem tzw. przysłowia: ” Potrzeba matką wynalazków”.

Jesli jesteście ciekawe moich sposobów, które są w 100% wypróbowane i każdy z nich działa to zapraszam:) Obiecuję że life hacks tutaj przedstawione napewno Was nie zawiodą, a niektóre może na dłużej u Was zagoszczą;)

Life hacks #001

Link dla telefonów komórkowych klik #001

Life hacks #002

Link dla telefonów komórkowych klik #002

Zapraszam do udostępniania filmów Life Hacks;) Może i wy zaskoczycie razem ze mną swoich znajomych:*

Buziaki

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.