Recenzja Szamponu L’Oreal Elseve Low Shampoo – Szampon Krem

L'Oreal Elseve Low Shampoo, szmpon w kremie, elseve, nowy szampon loreal, loreal, recenzja kremowego szamponu , lowshampoo, low szamponL’Oreal Elseve Low Shampoo

 

Dziś mam dla Was krótką recenję szamponu który jakiś czas temu dotarł do mnie jako nowość do przetestowania. Rzecz tyczy się innowacyjnego szamponu marki L’Oreal.

Szampon ma kremową formułę bardzo nisko pieniącą się ( powiedziałabym – w ogóle się nie pieni :D) I to było dla mnie zaskoczenie. Dla mnie pieniący się szampon= działający i głęboko oczyszczający szampon. Bałam się, że po nałożeniu kremu, który w swej konsystencji bardziej przypomina odżywkę / maskę, moje włosy w dalszym ciągu będą tłuste lub co gorsza zaczną się przetłuszczać. Stwierdziłam jednak, że jak test to test i spróbuję.

low szampon

Co obiecuje producent:

Delikatny, niskopieniący krem myjący do włosów suchych i uwrażliwionych.
400 ml

Rewolucja w pielęgnacji włosów od Elseve. Szampon, odżywka, intensywna pielęgnacja – teraz to wszystko w jednym Low Shampoo 3w1. Stworzony z myślą o włosach suchych i uwrażliwionych, myje, ułatwia rozczesywanie i intensywnie odżywia. 
Formuła delikatnego, niskopieniącego kremu myjącego bez siarczanów* zapewnia aż 2 x więcej odżywienia**
Wzbogacona o 6 olejków kwiatowych oferuje niezwykłą przemianę włosów suchych i uwrażliwionych.

* Bez siarczanowych substancji powierzchniowo czynnych.
** Test instrumentalny po aplikacji w porównaniu do włosów przed zastosowaniem Low Shampoo.

Moja opinia:

Pierwszym razem myłam włosy tym szamponem pół na pół… tzn. najpierw umyłam klasycznym pieniącym szamponem, po czym nałożyłam ten, lecz jest to żaden test tej nowości. Następnym razem nie miałam wyboru jak nałożyć jedynie szampon L’Oreal Elseve Low Shampoo (poprzedni po prostu się skończył).

Na moją długość musiałam go nałożyć dość sporo aby wszystkie włosy zostały nim pokryte. Masowałam i masowałam, spłukałam i powtórzyłam tą czynność (zawsze myję włosy dwukrotnie- pierwszy raz = pierwszy brud, drugi raz = dogłębne czyszczenie :)). Następnie dałam odżywkę.

Po wysuszeniu włosy były nieprawdopodobnie miękkie. Lecz doczytałam że szampon jest 3in1 czyli ma w sobie również odżywkę i magiczną pomoc w rozczesywaniu.

Tak więc kolejne czyszczenie odbyło się całkowicie bez odżywki . Nałożyłam tylko i wyłącznie dwukrotnie ten szampon wmasowałam we włosy i spłukałam

L'Oreal Elseve Low Shampoo, szmpon w kremie, elseve, nowy szampon loreal, loreal, recenzja kremowego szamponu , lowshampoo, low szampon

Następnie wysuszyłam suszarką i efekt otrzymałam taki jak na zdjęciu poniżej.

L'Oreal Elseve Low Shampoo, szmpon w kremie, elseve, nowy szampon loreal, loreal, recenzja kremowego szamponu , lowshampoo, low szampon

Jak dla mnie włosy są rewelacyjne w dotyku, miękkie szampon ich nie obciąża co będzie szczególnie ważne dla  tych z  Was, które są posiadaczkami włosów cienkich. Dodatkowo przy mojej długości łatwe rozczesywanie to podstawa a ten szampon to gwarantuje  i się z tego gwarantu wywiązuje.

Ogólnie szampon jest jak najbardziej godny polecenia. 

Jednak w moim przypadku jest mało wydajny 🙁 Na taką długość i gęstość włosów jaką posiadam szamponu jednorazowo muszę zużyć dość sporo.  Jego cena nie jest wygórowaną kwotą jak za produkt, który jest szamponem i odżywką, i w tym przypadku odżywienie naprawdę nam coś daje .

Wszystkie szampony, które miałam do tej pory i obiecywały mi odżywkę w formule i tak musiały być wspierane produktami strikte odżywczymi, gdyż po samym szamponie nie mogłam rozczesać włosów… : / A tutaj nie ma z tym problemu i nie trzeba się o to martwić.

 

Produkt jest dostępny w 3 wariantach w zależności od tego jakie włosy posiadacie 😉

 

Źródło: http://creativemagazine.pl/
Źródło: http://creativemagazine.pl/

 

Link do szczotki Michel Mercier : KLIK

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.