Rozpoczynamy wyzwanie PALMERS COCOA Q10 ujędrnianie

 PALMERS COCOA Q10

 PALMERS COCOA Q10

A więc zaczynamy wyzwanie z balsamem Palmers. Producent oferuje widoczne ujędrnienie ciała , wygładzenie , nawilżenie, napięcie, zdrowy wygląd. Innymi słowy cudowny balsam ale czy obietnice odpowiadają rzeczywistości ?? No właśnie to mam zamiar sprawdzić. Balsam jest polecany osobą po szybkiej stracie wagi (np. ciąża)

Moja skóra ogólnie nie jest w zlej kondycji ale gdyby była bardziej jędrna i elastyczna niż jest teraz byłabym wniebowzięta. 🙂 A więc daje szansę temu balsamowi. Jak na razie jestem po pierwszej aplikacji. Daję mu około miesiąca czasu a potem napiszę tutaj rzetelną opinię bez cenzury 😀 Moje pierwsze wrażenia są pozytywne balsam ma śliczny zapach ( ja uwielbiam zapach czekoladowy więc jeśli macie podobnie to super, w przeciwnym razie może Was to drażnić- dla mnie zapcha to atut na zdecydowany plus). Ma się szybko wchłaniać wg. producenta odnośnie tego bym się kłuciła bo zarotnej prędkości nie ma 🙂 znam o wiele bardziej chłonne kosmetyki od tego. Ale skóra jest jak na razie bardzo przyjemna w dotyku ( zawdzięcza to w dużym stopni peelingowi;P ) A więc testujemy  PALMERS COCOA Q10 i sprawdzamy czy obietnice przełożą się na rzeczywistość.

A wy miałyście styczność z tym balsamem ? Jakie są Wasze opinie na jego temat ?

Zapraszam do zaglądania bo pojawi się dużo recenzji i testów 😉

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.