Uprowadzona 3 recenzja filmu Taken 3

uprowadzona 3

Recenzja filmu Uprowadzona 3 ( Taken 3)

A więc obiecana recenzja kolejnej części Uprowadzonej 🙂

Na początek kilka suchych faktów 😉

Gatunek : Sensacyjny

Produkcja : Francja

Premiera : 8 stycznia, w Polsce : 9 stycznia ( w moje urodziny cóż za zbieg okoliczności ;P)

Co do aktorów w rolach głównych: Liam Neeson (Bryan Mills), Forest Whitaker ( Franck Dotzler), Maggie Grace ( Kim ), Framke Jannsen ( Lenore )  i wielu innych ale wymieniam tylko głównych bohaterów:)

Osobiście oglądałam wszystkie 3 części i każda z nich dla mnie była rewelacyjna. Jeden z niewielu filmów który nie tracił poziomu podczas kolejnych części 🙂

Ale wracając do „trójki”.

Opis z filmweb’u:

Były agent rządowy zostaje oskarżony o zamordowanie żony. Ścigany przez służby musi dowieść niewinności i odnaleźć prawdziwych sprawców zbrodni.

Moja opinia:

Od pierwszej chwili film trzyma w napięciu, akcja ciekawi przez cały czas. Nie ma chwil w których zaczynałoby mi się nudzić 🙂 Film jest (jak poprzednie)  przemyślany daje możliwość samemu sobie dedukowania i przemyślenia akcji i sytuacji, która ma miejsce.

Oczywiście zdarzają się wpadki jak na przykład rana Lenore, która nie daje detektywowi i policji nic do myślenia, a przecież nie była świeża…. Ale nie będę Wam „spoilerować” fabuły 😉

Ja osobiście polecam Wam spędzenie tych 100 minut w kinie, ponieważ film jest zdecydowanie warty obejrzenia.  Uprowadzona 3 tak jak poprzednie części mnie nie zawiodła.

Jeśli chodzi o kino była w Cinema City jak dla mnie obraz jest słaby denerwuje mnie ” mrówa ” na ekranie. Nie rozumiem czy aby  mieć rewelacyjną jakość trzeba iść na 3D?? No ale może to kwestia kina ( to taka moja osobista uwaga).

Tak więc jeszcze raz polecam i jeśli ktoś z Was chce przejść się do kina a nie chce stracić pieniędzy, które wpłaci za bilet to ten film na pewno nie zawiedzie.

Chętnie usłyszę Wasze opinie na ten tema. A może byłyście ostatnio w kinie i to Wy możecie mi polecić jakiś film warty uwagi ?? Z góry wielkie dzięki za komentarze z tytułami i krótkim opisem 😉

Buziaki

Uprowadzona 3 recenzja filmu

A teraz krótki trailer na zachęte 😉

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.