Moja nowa garderoba już w budowie

garderoba

Garderoba

Moja nowa garderoba !!!! Właściwie moja pierwsza o której zawsze marzyłam. Mój mąż spełnia moje marzenia 😉

A więc 1 część całość robi wedle własnego projektu! A jeszcze wieeeeele przed nami 🙂 już nie mogę się doczekać w końcu wszystko będzie miało swoje własne miejsce 😉 nareszcie przejrzyście ! Oh już nie mogę się doczekać 🙂 CO prawda jeszcze duża część ubrań czeka na swoje miejsce:)

Z racji tego, że do tej pory nie miałam możliwości posiadania własnej garderoby ze względu na małą ilość miejsca musiałabym zabudować balkon w poprzednim mieszkaniu ( co naturalnie w grę nie wchodzi – nie dostałam pozwolenia 😛 hehe ) teraz mogę sobie odbić dodatkowym pokojem który jak tylko zobaczyłam wiedziałam co mogę w nim zrobić 😉 Ale nie spodziewałam się, że realizacja tego będzie taka błyskawiczna!

Niesamowicie przyjemną częścią przeprowadzek i wprowadzek  jest urządzanie mieszkania;) Co prawda obciąża kieszeń ale czego się nie robi aby wracać i przekraczać próg mieszkania z uśmiechem na ustach 🙂

Garderoba to miejsce która każda kobieta prędzej czy później musi posiadać, wtedy jest szczęśliwsza. A więc Panowie proszę brać przykład z mojego męża i do dzieła!!

Jesli będziecie zainteresowane szczegółami dotyczącymi budowy napiszcie w komentarzu na dole 🙂

zapraszam na mojego fb 😉

A NASTĘPNA BĘDZIE PÓŁKA OBROTOWA NA BUTY!!!

A wy macie swoje miejsce na ubrania? Garderoba czy potrzebujecie nieco mniej miejsca niż ja?

Jesteście zwolenniczkami własnych projektów czy wolicie kupić całość w sklepie ?

projekt garderoby

castorama

castorama półki na garderobę

garderoba w budowie

garderoba w budowie

garderoba

garderoba

garderoba

garderoba

garderoba

A NASTĘPNY PROJEKT NA WZÓR TEGO CUDA :

garderoba na buty klik

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>