Dzisiejszy dzień na stoku SNOWBOARD

snowboard snow śnieg cudowny dzień

Snowboard

Ten rok bywa kapryśny jeśli chodzi o śnieg. Co prawda drogi nie rozpieszczają kierowców i na nich nie brakuje atrakcji. Gorzej ze stokami, które są mało do śnieżone, zalodzone, lub po prostu topnieją.

Ale nie tym razem !!! Przez ostatnie kilka dni z nieba obficie padał biały puszek co dało niesamowite warunki do zimowego szaleństwa 🙂 Co było dla nas  rewelacyjną wiadomością ! Bo od tygodnia umawialiśmy się z rodzinką na sobotni wyjazd a, że takie warunki mogą się już nie powtórzyć dwa razy nie trzeba było mówić. ( Nikt nie lubi wstawać wcześnie w sobotę ale taki widok za oknem pomaga w pobudce).

Kierunek obraliśmy na Istebną stok ZAGROŃ. Warunki nie zawiodły od 2 lat po raz pierwszy jeździliśmy w tak przyjemnych okolicznościach przyrody 🙂 Świeży śnieg to idealna sprawa na snowboard.

Ogólnie mogę szczerze polecić ten stok każdemu, będzie idealny dla osób uczących się jeździć i dla tych którzy sobie dobrze radzą. Co prawda stok nie wzbudza niesamowitych napadów adrenaliny ale jeździ się bardzo przyjemnie.

Ogólnie bardzo lubię ten stok, nie tylko ze względu na warunki jakie tam panują,ale to miejsce, gdzie mój mąż usłyszał ode mnie tak 😉 A więc możecie zobaczyć w jakim miejscu przyjęłam oświadczyny, z jedną małą różnicą w ten dzień było bezchmurne niebo.;)

A Wam jak minęła sobota? Gdzie Wy wykorzystujecie tak świetne warunki do jazdy ? Czy snowboard to też Wasza pasja ? 🙂

Piszcie w komentarzach 🙂 Zapraszam również na insta i fb 😉

snow, śniej zima winter

snow, zima, forest,

zima forest, snowboard

snowboard, deska

snowboard, deska

snowboard, deska

snowboard, deska

snowboard, deska, mamusia,

snowboard, deska

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.