Wieloosobowa Gra PS3- FUSE na 2 osoby – czyli kolejne kilka wieczorów zajęte

PS3-  FUSE na 2 osoby

PS3-  FUSE na 2 osoby

A więc post o nowości w szeregach naszych gier, na spędzenie zimowych dłuuugich wieczorów;) Osobiście jestem wielką fanką gier na PS3, ale głównie chodzi o gry kooperacyjne:) Dlatego, że jest to sposób na fajne spędzenie czasu razem z mężem 🙂 Dużo par kłóci się o zbyt dużą ilość czasu spędzanego przez partnera na konsoli 🙂 Po co się kłócić skoro można go spędzać razem:) Gier jest multum, my osobiście lubimy gry w których dużo się dzieje więc gości u nas dużo ” strzelanek” ale są też gry na odmóżdżenie typu ,,Little Big Planet” 😉 A naszym ostatnim nabytkiem jest PS3-  FUSE na 2 osoby .

Ogólnie krótko opiszę grę:) Gra należy do jednych z lepszych w które miałam okazję grać. Jeśli ktoś grał w Resistance 3, to wie czego może się spodziewać gdyż jest to gra tych samych twórców. Co prawda Resistance ma ciut bardziej zaskakującą fabułę, ale FUSE też daje radę. Najważniejsza jest dla mnie opcja kooperacji. W grę można grać na 4 pady co jednak dla mnie byłoby dość uciążliwe. Gra w 2 jest najbardziej optymalna. Dla mnie jedyną wadą gry jest ekran dzielony pionowo, wolę rozwiązanie poziome gdyż wtedy mamy szerszy kąt widzenia, ale do tej opcji też można się przyzwyczaić:) Jeśli lubicie grać w gry akcji to gra spełni oczekiwania 🙂 Nie jest to gra dla wyjadaczy wyższego rzędu ale do pogrania na wieczór idealna. Bardzo przyjemna 🙂 więc dzisiejszy wieczór zostanie spędzony razem z PS3-  FUSE na 2 osoby 😉 JA + MĘŻUŚ:)

Może macie gry w które gracie ( 2 os.) chętnie usłyszę o jakiś ciekawych płytach:)

PS3-  FUSE na 2 osoby , recenzja FUSE

Chwalimy się statystykami wczorajszy wieczór wygrałam bezapelacyjnie ja (devi124) ;>

RÓŻNICA BYŁABY WIĘKSZA ALE GRA SIĘ ZAWIESIŁA I ZRESTARTOWAŁO STATYSTYKI :/

PS3-  FUSE na 2 osoby

moja postać FUSE kooperacja

win fuse kooperacja gra dla 2 osób

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.