Jak stworzyć idealny związek? Recepta na szczęście

Idealny związek

Każda z Nas marzy o idealnym związku, kochającym mężczyźnie, który będzie uosobieniem księcia z naszej bajki. I gdy już znajdziemy swój ideał a raczej gdy znajdziemy się nawzajem, należy dbać o związek, który tworzymy. I ja z moim księciem z bajki wypracowaliśmy sobie kilka sprawdzonych metod, aby związek był nieugięty podczas gorszych dni ale przede wszystkim aby jak najwięcej takich gorszych dni wyeliminować ze wspólnego życia.

Wspólne hobby i zainteresowania są kluczowe w związku, ponieważ dzięki nim możecie spędzać więcej czasu razem, jednocześnie nie rezygnując ze swoich pasji. Najlepiej gdy macie wspólne pasje, dzięki nim czerpiecie więcej szczęścia, ponieważ robicie to co Was cieszy, a dodatkowo robicie to RAZEM!

Pomagajcie sobie nawzajem!
To mega ważne podczas tworzenia dobrej relacji. Nie wyobrażam sobie dzielić problemów na „moje” i „Twoje”. Tworzymy parę! Jeśli wyszły nieprzewidziane wydatki jednemu z Was, powiedzmy zepsuł się samochód…. Nie fart…. Ale to ważne aby z takimi problemami radzić sobie wspólnie a nie zostawiać drugiej połówki samej. Przecież to jego samochód! Z jakiej racji mam się dokładać? – Z jakiej pytasz?- Dupę nim wozić było fajnie. Nie mówię tutaj o związkach kilku tygodniowych czy miesięcznych;) Mówię tutaj o bardziej zaawansowanej relacji. Znam osoby które po kilkuletnim stażu małżeńskim nadal dzielą problemy na moje i Twoje…. Dramat nie róbcie sobie tego! Według mnie to żadne partnerstwo.

Dajcie sobie odrobinę prywatności!

W odróżnieniu do punktu pierwszego są chwile, że należy dać sobie wzajemnie więcej luzu, własnej przestrzeni, świeżego powietrza dla każdej z połówek. Każdy z nas potrzebuje chwili samotności, jedni więcej, drudzy mniej lecz każdy z nas ma prawo do prywatności. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem wspólnych kont na facebooku, jednego rachunku bankowego…. Wtf?! Przecież każdy chce czasami porozmawiać prywatnie z przyjaciółką czy kumplem… Wspólne konto bankowe? A jak chcesz zrobić prezent swojemu facetowi/ dziewczynie? Gdy chcesz iść na zakupy na poprawę humoru? Po cholerę tłumaczyć się nawzajem z każdego wydatku…?

Mówcie sobie o wszystkim!
Zawsze bądźcie na bieżąco ze swoimi wzajemnymi sprawami. Przecież najważniejsza w związku jest rozmowa. Nie dopuszczajcie do sytuacji że izolujecie się nawzajem…. A bo po co to mówić, to było mało ważne. ROZMAWIAJCIE! Bardzo dużo! Gdy mój mąż wraca z pracy zawsze pytam jak minał dzień i co robił. Osobiście totalnie nie ogarniam programowania, lecz po 5 latach związku wiem o pracy mojego faceta o wiele więcej i mogę z nim na ten temat porozmawiać.

Wypracujcie sposób radzenia sobie z sytuacjami spornymi!
Co to zanczy? Np. trzeba posprzątać kuwetę po kocie, żadnemu z Was nie chce siętego robić ale przecież trzeba. Co w takim przypadku? Będziecie się kłócić i wygadywać sobie przecież ostatnio ja to robiłam, teraz TWOJA KOLEJ! – Bezsensu! U nas wszystkie sytuacje w których decyzja nie została podjęta w sposób łagodny i zadowalający dla obu stron, GRAMY W KAMIEŃ, PAPIER, NOŻYCE ;D Tak dokładnie gramy do trzech wygranych. W tym momencie nikt nie ma nic do powiedzenia:) Przegrałeś i decyzja podjęła się sama 😀 To taki nasz sposób który jest zawsze sprawiedliwy:D

Mam nadzieję, że te kilka rad przyda Wam się w aktualnych lub przyszłych związkach 😀

Pamitajcie o tym, że idealny związek nie istnieje! Zawsze pojawiająsie kłótnie, różnice zdań itp. Lecz można zrobić wszystko aby do ideału się przybliżyć!

Koniecznie napiszcie jakie Wy macie sposoby na idealny związek 🙂 Jestem niesamowicie ciekawa :*

Buziaki dla Was i zapraszam bna fb  insta i snapchata 😀 No i przede wszystkim na mój kanał You Tube.
3 Comments
  1. Moj zwiazek jest identyczny 🙂 Oczywiscie klotnie sie zdazaja , ale rzadko 🙂 Zazwyczaj wykrzykujemy sobie wszystko ,spuszczamy emocje , buziak na zgode i jest ok:) Ale chyba najwazniejsza rzecz w zwiazku … duzo rozmawiac i o wszystkim sobie wzajemnie mowic… bez zadnych tajemnic 🙂 Aaaa i te ciezkie naprawde ciezkie sytuacje, ktore wydaja sie nie do ogarniecie pokazuja, jaki Wasz zwiazek jest, ze wszystko potrafi zniesc 🙂 Pozdrawiam 🙂

    1. Zgadzam się z Tobą w 100% 🙂 Trzeba potrafić się również kłócić;) Każdy ma gorsze dni i zawsze ta druga połowa musi brać na to poprawkę 🙂 :* Buziak kochana :*

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.