Magnetyczne rzęsy – Magnet Lashes – cała prawda bez tajemnic

magnetyczne rzęsy, rzęsy magnes, magnesowe rzęsy, jak wyglądaja na oku, recenzja, rzęsy na magnes, sztuczne rzęsy, recenzja, falselashes magnetic, magnetic lashes, magnes eyelash, magnet, true, przed po

Magnetyczne rzęsy bez tajemnic

Odklejające się kąciki, wybrudzenie powieki klejem, długi czas czekania to tylko część problemów z jakimi borykamy się podczas doklejania rzęs czy teraz te wszystkie trudności pójdą w niepamięć za sprawą tej małej kosmetycznej innowacji??
Dziś chcę powiedzieć Wam kilka słów na temat magnetycznych rzęs.  Jest to najnowszy sposób doczepiania rzęs bez użycia kleju i innych specyfików. Idealna opcja nawet dla tych którzy rzęs przykleić nie potrafią (a wiem że nie jedna z Was ma taki problem).

Jak zbudowane są rzęsy?

Zbudowane są z dwóch części które łączą się między sobą magnesem. Jeden pasek układamy na górze naszych naturalnych rzęs i „zatrzaskujemy” rzęsy drugim paskiem od dołu. (nasze naturalne rzęsy są pomiędzy dwoma paskami). Brzmi pięknie ale czy jest to funkcjonalne??

Oczywiście jak to ja film koniecznie się pojawił 😉

Zapraszam do oglądania

Link dla tel. komórkowych KLIK

 

A teraz jak wygląda rzeczywistość?

Rzęsy bardzo ładnie otwierają oko (jak to zawsze bywa w przypadku sztucznych rzęs).

magnetyczne rzęsy, rzęsy magnes, magnesowe rzęsy, jak wyglądaja na oku, recenzja, rzęsy na magnes, sztuczne rzęsy, recenzja, falselashes magnetic, magnetic lashes, magnes eyelash, magnet, true, przed poWedług mnie są one to świetnym pomysłem. MUSICIE jedynie zwrócić uwagę na ilość magnesów! Ja posiadam jeden magnes i jest to zdecydowanie za mało ! Powinny być co najmniej dwa aby kąciki nie odstawały tak jak widać to na zdjęciu.

Nie jest to niesamowicie rażące jednak nie leżą na oku perfekcyjnie i niektórym może to dość mocno przeszkadzać. W planach mam przetestowanie rzęs z 2 magnesami i 3 😉 Więc czekajcie na relacje.
magnetyczne rzęsy, rzęsy magnes, magnesowe rzęsy, jak wyglądaja na oku, recenzja, rzęsy na magnes, sztuczne rzęsy, recenzja, falselashes magnetic, magnetic lashes, magnes eyelash, magnet, true, przed poRzęs nie malujemy. Są one wielorazowego użytku. Lecz pamiętajcie że nie jest to produkt niesamowicie trwały i trzeba się z nimi bardzo delikatnie obchodzić, gdyż możemy po urywać kępki i niestety zniszczyć rzęsy (mi przy użyciu 5 razy kilka kępek zostało w reku – na szczęście są to kępki z dolnego paska więc nie jest to widoczne).

Co do ich wytrwałości na oku- w żaden sposób nie spadają trzymają się na rzęsach bardzo dobrze i nie ma problemu, że gdzieś je zgubisz;)

Czy czujemy je podczas noszenia? Jeśli prawidłowo je założysz czujemy je delikatnie (tak jak w przypadku noszenia pasków). To uczucie nie jest uciążliwe ani drażniące. Dla tych bardziej delikatnych, może to być minimalny problem. Pamiętaj! Musisz dobrze ułożyć magnetyczne rzęsy na oku w przeciwnym razie magnes będzie ciągnął rzęsy lub uwierał.

magnetyczne rzęsy, rzęsy magnes, magnesowe rzęsy, jak wyglądaja na oku, recenzja, rzęsy na magnes, sztuczne rzęsy, recenzja, falselashes magnetic, magnetic lashes, magnes eyelash, magnet, true, przed po

Jak dla mnie te rzęsy to świetny pomysł! Chętnie ich używam, ponieważ nie niszczą rzęs, nie muszę bawić się z klejeniem, dopasowaniem i ewentualnymi poprawkami które moga zniszczyć makijaż. Doczepiam je nawet do zwykłego dziennego makijażu przez co jego efekt jest zdecydowanie ładniejszy.

Na pewno zaopatrzę się w kolejne sztuki gdyż dla mnie ten sposób jest naprawdę bardzo dobry z małymi niedociągnięciami w postaci odstających kącików które są widoczne z bliska. ale sądzę że w przypadku 2 magnesów ten problem zniknie:) Ja już czekam na swoją drugą mam nadzieję lepszą parę. Jej recenzja pojawi się za niedługo;*

A teraz zdjęcie z dalsza przed i po abyście mogli zobaczyć to tak jak widzą to inni 😉

magnetyczne rzęsy, rzęsy magnes, magnesowe rzęsy, jak wyglądaja na oku, recenzja, rzęsy na magnes, sztuczne rzęsy, recenzja, falselashes magnetic, magnetic lashes, magnes eyelash, magnet, true, przed po

A Wy co uważacie na temat tego wynalazku? Jak dla mnie to pierwsza opcja kosmetycznych innowacji która spełnia swoją funkcję. Wystarczy podwójny magnes i nie będzie się czego czepiać;)
4 Comments
  1. Jestem posiadaczką rzęs z podwójnym magnesem:) te z podwójnym są szersze i wypełniają całe oko a nie tak jak w przypadku tych z pojedynczym, co wypełniają tylko połowę oka. Rewelacja! Kocham ten wynalazek, dzięki niemu mój makijaż nie zajmuje już tyle czasu co zajmował. Rzęsy nie spadają, nie drażnią, nie odstają, są lekkie i długie co pięknie podkreśla oko. Ja również doczepiam na pomalowane już rzęsy i dzięki temu są one jeszcze bardziej gęste. Gorąco polecam!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.